Adresas: Taikos pr. 28 („Vėtrungės pasažas"),
3 aukštas LT - 91220, Klaipėda
El. paštas: vetrunge@kaklinika.lt
Tel./faks. (8 46) 41 05 70
Registratūros mob. tel. 8 698 871 97
Šeimos kab. mob. tel. 8 650 522 49
Klinikos darbo laikas:
I-V 8.00 - 18.00
VI-VII: nedirbame
Adresas: Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda
Mob. tel.: 8 698 874 98
Klinikos darbo laikas:
I-V: 8.00 - 18.00
VI-VII: nedirbame

Jau 20 metų
dirbame Jums!

Naujausios endoskopinės sistemos Olympus Evis Exera III dėka Jūsų endoskopiniai tyrimai bus dar kokybiškesni!

Naujienos

Pamokėlės nėščiosioms apie žindymą
Mūsų klinikoje akušerė Eglė Dabrickaitė būsimoms mamoms ves pamokėles apie natūralų kūdikio...
Naujiena- alerginiai odos lopo mėginiai!
NAUJIENA mūsų klinikoje - alerginiai odos lopo mėginiai!
Kuncų ambulatorinėje klinikoje lankėsi HITACHI firmos padalinio Europoje...
Lankėsi gydytojas K. Kukulskis - HITACHI firmos padalinio Europoje atstovas.
Nėščiosios vaisiaus echoskopija
Gydytoja akušerė ginekologė Irina Kiseliova su gydytojo siuntimu nemokamai atlieka nėščiosios vaisiaus...
"Jeigu apgamas nėra pakitęs, medicininiais tikslais dermatologas jo šalinti niekada nesiūlys, nebent jis labai traumuojamas, dėl to parausta, pradeda kraujuoti, skauda. Paprastai tokie apgamai būna liemenėlės srityje, toje vietoje, kurioje nešiojama grandinėlė, ar plaukuotoje galvos srityje. Tai vadinamieji dermaliniai apgamai, kurie jaunystėje atrodo kaip gražūs taškiukai, tačiau dėl to, kad pigmentinių ląstelių sankaupos yra giliai odoje, su amžiumi jos iškyla į paviršių: iki senatvės iš lygaus gražaus apgamėlio gali pasidaryti geras žirnis. Tokie apgamai gali būti tiek kūno spalvos, tiek rudi. Jei tokių apgamų matomoje vietoje susikaupia keletas, jie iš tiesų gadina estetinį vaizdą. Moterys tokiais atvejais save lygina su ragana ir nori tokius apgamus pašalinti" sako Santariškių klinikų Dermatovenerologijos centro direktorė dr. Matilda Bylaitė.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sveikata/sveikas-kunas/kada-butina-salinti-apgama-verta-labai-pagalvoti-ar-pasiteisins.d?id=68398448

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų klinikoje pas gydytoją dermatovenerologą ir išsitirti įtartinus odos darinius skaitmeniniu vokiečių fimos "FotoFinder" dermatoskopu. Skaitmeninis dermatoskopas su programine įranga vėžio diagnostikai padeda nustatyti ligą.

"Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje minime kasmet. Nors žiniasklaidoje ir visuomenėje širdies ir kraujagyslių ligoms bei jų prevencijai skiriama vis daugiau dėmesio, to nepakanka. Statistika nedžiugina - širdies ir kraujagyslių ligos buvo ir yra didžiausias žudikas pasaulyje", - sako Lietuvos širdies asociacijos prezidentė profesorė Žaneta Petrulionienė.
Kraujotakos sistemos ligos yra kas antro Lietuvoje mirštančio žmogaus mirties priežastis. Jos sudaro apie 55 proc. gyventojų mirštamumo. Mes gerokai pralenkiame pasaulio vidurkį, kuris yra maždaug 29 proc."

Daugiau skaitykite http://www.heart.lt/pagrindinis_meniu/straipsniai/sveika_sirdis_nr_6_2013_lietuviu_priesas_-_sirdies_ligos/17838/

Kviečiame apsilankyti pas gydytoją kardiologą jeigu atsirado: 
                             

  • skausmas už krūtinkaulio;
  • dusulys;
  • širdies plakimas, permušimai;
  • silpnumas;
  • galvos svaigimas, pykinimas.

Mūsų klinikoje Jus gali pakonsultuoti gydytojas kardiologas, taip pat gali būti atliekama elektrokardiograma, širdies echoskopija, veloergomerija, cukraus kiekio kraujyje tyrimas, cholesterolio kiekio kraujyje tyrimas.

Gimdos kaklelio vėžys – tai antroji pagal dažnį (po krūties vėžio) moterų vėžio rūšis. Daugiau kaip 600 moterų pasaulyje kasdien miršta nuo gimdos kaklelio vėžio. Nepaisant naujų pažangių ligų diagnostikos ir gydymo metodų, daugelio, ypač besivystančių pasaulio šalių, padėtis išlieka bloga. Sergamumas Lietuvoje gimdos kaklelio vėžiu yra pats didžiausias ne tik Baltijos kraštuose, bet ir visoje Šiaurės Europoje, ir nuolat auga.
Pasaulinės Sveikatos Organizacijos ekspertų duomenimis, efektyviai vykdant vėžio profilaktiką, ankstyvą diagnostiką bei gydymą, iki 2020 m. sergamumą piktybiniais navikais galima sumažinti 25 proc., o mirtingumą nuo jų – 50 proc.
Viena iš galimybių – tai profilaktinis onkocitologinis tyrimas (imant onkocitologinį tepinėlį nuo gimdos kaklelio). Onkocitologinis tepinėlis imamas ieškant gimdos kaklelio vėžio požymių. Šis tyrimas naudingas tuo, kad leidžia nustatyti pačius pirmuosius (ikivėžinius) pakitimus, prasidėjusius gimdos kaklelyje, kol dar pačio vėžio nėra, ir laiku juos išgydyti. Tam, kad išsivystytų gimdos kaklelio vėžys, ląstelės turi labai pasikeisti ir tai užtrunka daugelį metų (iki kelių dešimtmečių). Onkocitologinis tyrimas būtent ir parodo, ar gimdos kaklelio ląstelėse vyksta šie pokyčiai dar gerokai iki to laiko, kol jie pereina į vėžinius. Taigi, onkocitologinis tepinėlis padeda nustatyti jau prasidėjusius pokyčius gimdos kaklelyje.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/gimdos-kaklelio-vezio-galima-isvengti-reguliariai-atliekant-onkocitologini-tyrima.d?id=8378602

 
Onkocitologinį tyrimą galite atlikti apsilankę mūsų klinikoje. Kviečiame užsiregistruoti pas gydytoją ginekologą!

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad vaikelio besilaukiantys tėvai turi rūpintis vaiko sveikata dar iki jo gimimo – lankytis reguliariai pas gydytojus, atlikti reikiamus tyrimus. Jei nėščia moteris yra drausta privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), už paslaugas gydymo įstaigoje jai mokėti nereikia, nes už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. 

Klausimų, kokias paslaugas gydymo įstaigose galima gauti, neretai kyla vaikelio besilaukiančioms moterims, kurios kreipiasi į ligonių kasų gyventojų aptarnavimo skyrius.

Pirmiausia VLK patariamoterims, kurios laukiasi, kreiptis į šeimos kliniką ar polikliniką, kur ji yra prisirašiusi. Jos sveikata normalaus nėštumo metu rūpinasi šeimos gydytojas, akušerė ar gydytojas akušeris-ginekologas, dirbantis gydymo įstaigoje, kuri teikia pirmines ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Jei nėštumas yra rizikingas, ją turėtų prižiūrėti gydytojas akušeris-ginekologas. Svarbu nėštumo pradžioje apsilankyti ir pas gydytoją odontologą.

Jei vaikelio besilaukiančią moterį prižiūri šeimos gydytojas ar akušerė, jie ir nukreips gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai, pas kurį reikės nuvykti 12–14, 18–20, 35–37 bei 41 nėštumo savaitėmis.

 

Pirmojo apsilankymo metu surenkami duomenys apie sveikatos būklę, įvertinami nėštumo rizikos veiksniai, pamatuojamas kraujospūdis, apskaičiuojamas kūno masės indeksas, atliekami kraujo ir šlapimo tyrimai. Antrasis apsilankymas – po 10–14 dienų. Jo metu sudaromas nėščiosios priežiūros planas, kuris gali būti papildomas nėštumo eigoje, išduodama nustatytos formos kortelė, kuri pildoma kiekvieno apsilankymo metu.

Vėliau svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir reguliariai lankytis pas prižiūrintį specialistą, kuris ir nurodys, kokie tyrimai ir kur turi būti atliekami. Pavyzdžiui, 18–20 nėštumo savaitę atliekamas tyrimas ultragarsu, o jei šeimoje yra sergančių cukriniu diabetu – gliukozės tolerancijos mėginys. Nuo 22 savaitės vertinami vaisiaus širdies tonai, 27–28 savaitę, gali būti atliktas kraujo tyrimas. Prireikus, moteris gali būti nukreipta ir genetiko konsultacijai. Nuo 36 savaitės turi būti įvertinta vaisiaus padėtis, o suėjus 41 nėštumo savaitei būtinai reikia atvykti pas akušerį-ginekologą, kuris priims sprendimą dėl kito apsilankymo ar guldymo į ligoninę.

Be to, nedirbančioms ir vaikelio besilaukiančioms moterims svarbu apsilankyti ir teritorinėje ligonių kasoje. Čia jos turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dokumentą apie nėštumo laikotarpį (nėštumo savaičių skaičių, numatomą gimdymo datą) draudimo laikotarpiui apskaičiuoti, kad prireikus galėtų gauti reikiamas paslaugas gydymo įstaigoje, kompensuojamas PSDF lėšomis. 

Svarbu žinoti, kad už tyrimus, kurių atlikimas nėra apmokamas PSDF lėšomis, tačiau nėščioji jų pageidauja, moteris turi susimokėti pati.

Partneriai:

 
 
 
 

Kontaktai

Taikos pr. 28 („Vėtrungės pasažas"), 3 aukštas
LT - 91220, Klaipėda
Tel./faks. (8 46) 41 05 70
Mob. tel. 8 698 871 97
E. paštas: vetrunge@kaklinika.lt

Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda

Mob. tel. 8 698 874 98

Klinikos darbo laikas:

I-V: 8.00 - 18.00
VI-VII: nedirbame